Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Шевченківський тиждень

12.03.2020 було проведено педраду в Маломощаницькому НВК.

12 березня 2020 о 22:00 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

Учора,26 лютого,на базі Маломощаницького НВК « Школа 1—2ст —ДНЗ» відбувся районний семінар учителів математики та фізики ( керівник, Парфенюк Л.Є. ,методист відділу освіти Здлбунівської РДА). Цікавий,змістовний урок математики в 5 класі ,провела вчителька Маломощаницького НВК ,Ганна Миколаївна Алексейчук. Тема уроку «Додавання і віднімання десяткових дробів» подавалася із застосуванням ІКТ та вмотивованим було застосування героїв мульфільму «Смішарики»,що створювало позитивну, невимушену атмосферу уроку математики. Учні—
п 'ятикласники проявили високі знання під час математичного диктанту та інших видів роботи на уроці математики.
По питаннях семінару цікавими були виступи методиста Парфенюк Л.Є., вчителів: Юрій Дмитрович ( ЗОШ 1—3 ст.с.Будераж),Ірина Ананіївна(ЗОШ №3 м.Здолбунів),Ганни Миколаївни(Маломощаницький НВК.).Обговорення членами методичного об' єднання велося жваво з надзвичайною любов ю до свого предмету.

1 березня 2020 о 15:14 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

«Поетичний віночок» в Маломощаницькому НВК. Читаємо вголос твори ЛЕСІ УКРАЇНКИ.
Дякую всім учасникам—декламаторам!!!

1 березня 2020 о 15:12 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

Вчителі і учні Маломощаницького НВК сьогодні урочисто вшанували 149 річницю з дня народження геніальної поетеси —ЛЕСІ УКРАЇНКИ. Наша школа завжди по —особливому вшановує цей день народження знаменитої Жінки —титана, адже , як свідчить історія, Леся відвідувала нашу Малу Мощаницю в далекому 1891 році(навесні) ,бо тут вчителювала її подруга. Ті відвідини описані Лесею у волинському образку «Школа». В знак пам'ятної події ,,на фасаді школи встановлено меморіальну дошку,урочисте відкриття якої відбулося 26 лютого 2006 року.

1 березня 2020 о 15:04 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

В Міжнародний день рідної мови учні 5,8, 9 класів Маломощаницького НВК взяли участь в мовно—літературній грі—квест, організатором якого була вчитель української мови та літератури Раїса Чаюк (директор НВК). Гра пройшла жваво і емоційно . Команди «Апостроф» і
« Мовознавці» проявили високі знання ,ерудицію і кмітливість з української мови і літератури. По закінченні гри—квесту команда — переможець отримала Диплом, а всі учасники обох команд теж отримали подарунки за активну участь в грі.

21 лютого 2020 о 14:58 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

В Маломощаницькому НВК відбувся захід ,організований бібліотекарем Маломощаницької ПШБ і учнями 8—9 класів для працівників школи і школярів.

20 лютого 2020 о 14:52 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

Фестиваль Різдвяних піснеспівів в Маломощаницькому НВК "Різдво крокує Україною"

23 січня 2020 о 08:32 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

В Маломощаницькому НВК діє клуб англійської мови.
Засідання англомовного клубу.
Хто бажає вдосконалити знання з англійської мови,дізнатися про традиції, культуру англійців,американців, приєднуйтесь.Сьгодні вивчали пісню— переможця Євробачення.

30 листопада 2018 о 17:59 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

Сьгодні в Маломощаницький НВК завітав Юра Парета, в недалекому минулому наш учень,а зараз ,студент Дубенського медичного коледжу. Юра провів з учнями профорієнтаційну роботу, проінформував, чому варто іти навчатися в даний коледж,а ще показав ,як потрібно правильно надавати першу медичну допомогу в різних нещасних випадках. Було цікаво поспілкуватися з цим розумним юнаком,адже він відвідав і шкільну бібліотеку, поспілкувався з вчителями нашої школи, розповідав багато цікавого про студентське життя і навчання в Дубенському медколеджі. Продемонстрував презентацію про медичний коледж.

26 листопада 2018 о 15:26 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

Маломощаницький НВК
Вшановує пам'ять жертв Голодоморів. Сьгодні під час години скорботи«Мертві не забудуть — живі не побачать» згадали той страшний акт злочину проти українського народу . Запалена свіча і хвилина мовчання свідчили про молитву і нескінченну пам'ять про Геноцид 1932 —1933 рр.
На тематичний виставці « Голодомор» можна було ознайомитися з свідченнями очевидців і художніми творами де красномовно описано життя людей під час голоду і комуністичний режим в ті часи.

24 листопада 2018 о 00:13 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

Маломощаницький НВК

24 листопада 2018 о 00:13 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

Сьгодні Маломощаницький НВК відвідав Петро Олегович Солтис- воїн АТО,автор книги «370 днів у камуфляжі», патріот України. Він розпочав презентацію свого проекту «Україна. Відродження правди». В процесі слухання учні і вчителі мали змогу переглянути фільм « Кіборги».
Принагідно, вшанували і пригадали події ,що відбувалися під час Революції Гідності.

19 листопада 2018 о 00:00 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

У МАЛОМОЩАНИЦЬКОМУ НВК сьогодні провели свято з нагоди Дня української писемності і мови.

9 листопада 2018 о 00:00 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

Учні, вчителі Маломощаницького НВК долучилися до писання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

9 листопада 2018 о 00:00 | Чаюк Р. М. | немає коментарів

ВПРОДОВЖ ТИЖНЯУ НАШОМУ НВК ПРОХОДИВ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО – НАШ НАЦІОНАЛЬНТЙ ГЕНІЙ, УКРАЇНСЬКИЙ, СВІТОВИЙ ПОЕТ, ХУДОЖНИК… ЩО СВОЄЮ ТВОРЧІСТЮ, СВОЇМ ЖИТТЯМ НАДИХАЄ І ДОНИНІ УКРАЇНЦІВ НА ПОБУДОВУ НАШОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ.